Informácie o Komárne | Mapa
Booking.com

Ubytovanie 3* 4*

Penzión Olymp ***

Krásny výhľad na park, v historickom centre mesta. Pár minút chôdze od hlavného námestia.

Ubytovanie 3* 4*

Penzión Hubert Varga ***

Novopostavená reštaurácia a panzion Hubert Varga sa nachádza v histrorickom centre mesta. Kultúrne pamiatky centra, zábavné podniky, termálne kúpalisko, námestie Komárno – Klapkovo námestie.


Hotel Banderium ***

Banderium hotel nie je atraktívny len svojou polohou, ale hosťom ponúka aj nádherný výhľad, komfortné, štýlové ubytovanie a taktiež veľmi milú obsluhu. Rozprestiera sa na dvoch poschodiach,kde je situovaných jedenásť dvoj-lôžkových izieb a jeden apartmán.

Hotel Litovel ***

Penzión Litovel sa nachádza v historickom centre mesta na Dunajskom nábreží, v tesnej blízkosti múzeí, pevnostného systému, knižníc, radnice a ďalších známych historických a kultúrnych pamiatok Komárna.Hotel Bow Garden ***

Areál hotela s rozlohou 5000 m2 Vám poskytne jedinečné prostredie pre prácu a oddych. Zárukou nezabudnuteľnej návštevy je vysoký štandard ubytovacích, stravovacích a kongresových služieb, ako aj pestrá ponuka relaxačných a športových aktivít.

Villa Centro ***

Villy Centro je ideálnym miestom pre rekreačný alebo služobný pobyt, nachádza sa v príjemnom prostredí historického centra mesta Komárno.


A7 Apartments ***

Ponúkame Vám pohodlné ubytovanie v súkromí, cenovo prijateľné, komfortné apartmány a izby. „A7 – APARTMENTS” sa nachádza v centre mesta Komárno v blízkosti mnohých kultúrnych pamiatok, parkov, termálneho kúpaliska, reštaurácii a kaviarní.

Hotel Peklo ****

Hotel s rozlohou 3 500 m2 poskytuje pohodlie a komfort pre celú rodinu. Situovaný necelých 10 minút od centra mesta Komárno na brehu rieky Dunaj, na Alžbetinom ostrove, hotel Peklo ponúka okrem ubytovania aj možnosť aktívneho odpočinku.