Informácie o Komárne | Mapa
Booking.com

Ubytovanie 1* 2*

Hotel Panoráma

sa nachádza v tichom prostredí mesta Komárno. Štandardné ubytovanie v 1-, 2-, 3- a 4-lôžkových izbách. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou, WC, telefónom a ostatným zariadením v súlade so zatriedenou kategóriou.

Ubytovanie 1* 2*

Delta penzión

sa nachádza v malebnom prostredí Alžbetinho ostrova v Komárne (smerom na hraničný prechod do Maďarska). Krásna príroda - voda, zeleň, čistý vzduch a ticho, je to, prečo sa hostia neustále vracajú a žiadajú ubytovanie v našom penzióne.


Penzión DUNA

sa nachádza v historickom centre mesta Komárna, v tesnej blízkosti Námestia Gen. Klapku, kde sa nachádza historická budova Dôstojnícky pavilón s amfiteátrom pre kultúrne akcie a novovybudovaného turisticko-obchodného centra.

Ring penzión

Ubytovanie v centre mesta, termálne kúpalisko 200m, pevnostný systém 300m, Nádvorie Európy 100m, Podunajské múzeum 200m.A7 Apartments

Ponúkame Vám ubytovanie v súkromí, cenovo prijateľné, komfortné apartmány a izby. „A7 – APARTMENTS” sa nachádza v centre mesta Komárno v blízkosti mnohých kultúrnych pamiatok, parkov, termálneho kúpaliska, reštaurácii a kaviarní.

Apartmán Silvia

Apartmán má vlastný vchod a veľký obývací priestor. Jeho súčasťou sú i plne vybavená otvorená kuchyňa a vlastná kúpeľňa s vaňou i sprchovacím kútom.


Student apartment

Študentské apartmány ponúkajú ubytovanie pre študentov stredných a vysokých škôl počas školského roka. Byty sa nachádzajú v samostatnej stojacej budove s vlastným dvorom, kde je možnosť parkovania.

City Centre Apartments

Ponúkame príjemné ubytovanie v apartmánoch v centre diania mesta Komárno, kde nájdete termálne kúpalisko 5 minút pešo od objektu, množstvo reštaurácií a obchodov na dosah ruky.